Bloghttp://anniegaborova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.sksk(Ne)nechať ísť (anniegaborova) Thu, 07 Nov 2013 14:54:51 +0100http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/341581/Nenechat-ist.html?ref=rssDokonalé zatmenie (anniegaborova) Fri, 18 Jan 2013 15:10:26 +0100http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/318628/Dokonale-zatmenie.html?ref=rssLen kúsok viery? (anniegaborova) Thu, 27 Oct 2011 10:57:46 +0200http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/279073/Len-kusok-viery.html?ref=rssKroky (anniegaborova) Wed, 10 Aug 2011 19:00:20 +0200http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/272774/Kroky.html?ref=rssBe free! (anniegaborova)Ver, že na svete nieje nič, čo nemôžeš urobiť, pokiaľ UVERÍŠ V SÁM SEBA! Nikdy nieje neskoro. Vyber si, si  kvapkou v daždi alebo vetrom na púšti?Sun, 20 Feb 2011 17:42:00 +0100http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/257151/Be-free.html?ref=rssHranice (A tak hľadajme!) (anniegaborova)Čo tak hľadať niečo viac, aj tam, kde je to nemožné? Raz bolo jej povedané: "Nič nie je nemožné! " A tak hľadajme ... veľa, viac, najviac a všetko!"Thu, 17 Feb 2011 12:27:54 +0100http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/256792/Hranice-A-tak-hladajme.html?ref=rssA túžime ... (anniegaborova)Ty po mne, ja po ňom ...Mon, 15 Nov 2010 20:13:28 +0100http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/247691/A-tuzime.html?ref=rssDotyk šťastia (anniegaborova)Toľko dotykov. Duša sa raduje. Poskakuje. Steny sú jej malé.Fri, 11 Jun 2010 20:36:25 +0200http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/231903/Dotyk-stastia.html?ref=rssKým príde ráno (anniegaborova)V prúdoch unavených riek, v sklenenom slanom nebi, z dvoch tupých pasteliek ... Utíš sa dážď na zhorenej zemi!Mon, 10 May 2010 22:42:38 +0200http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/228382/Kym-pride-rano.html?ref=rssA predsa dúfam (anniegaborova)Prečo sa čudujem, že zase milujem, koho nemôžem brať inak ako kamaráta?Sun, 09 May 2010 21:43:05 +0200http://anniegaborova.blog.sme.sk/c/228288/A-predsa-dufam.html?ref=rss